Magister pedagogiki i andragogiki na Uniwersytecie Wrocławskim, specjalność edukacja dorosłych i marketing społeczny oraz coaching i poradnictwo zawodowe. Doktorantka UWr. Instruktorka warsztatów dziennikarsko-literackich dla studentów UTW w Uniwersytecie Wrocławskim.

Zawodowo zajmuję się dziennikarstwem, redakcją i korektą tekstów. Opracowuję teksty na potrzeby stron internetowych. Jestem autorką publikacji naukowych oraz dwukrotną stypendystką Ministra Edukacji Narodowej za osiągnięcia naukowe.Moja wieloletnia praktyka dziennikarska i redaktorska pozwala mi na uniwersalność i wszechstronność. Różnorodność podejmowanych zleceń stanowi dla mnie ciągłe odkrywanie nowych, interesujących obszarów.

Referencje

Zapraszam do zapoznania się z moimi referencjami i rekomendacjami od moich zleceniodawców, którzy potwierdzają moją rzetelność, solidność i terminowość realizowanych zleceń.

Opinie klientów

Pracuję według ściśle założonych przez siebie standardów, dlatego zlecając mi pracę możesz się spodziewać tekstu najwyższej jakości. Zapraszam do przeczytania opinii moich klientów o mnie i o mojej pracy.