Zbigniew Smektała

polski dziennikarz, felietonista, literat
Bije z niej rzadko spotykana autentyczność. Pisana w oszczędnej poetyce Czechowa łamanego przez Breta Eastona Ellisa uderza głoszonymi w niej prawdami, zdumiewa odwagą wypowiedzi. Nie brakuje też w tej puzzlowatej powieści szarad myślowych jak u Woody Allena.

Aleksandra Gramowska

Prezes Zarządu Beatiful & Healthy
Magda napisała na łamach portalu około 20 merytorycznych artykułów. Pisała również powieść w odcinkach, która cieszyła się dużym zainteresowaniem czytelników portalu. Jej artykuły wzbudzały uwagę i ciekawość czytelników...

Biomed S.A.

Kierownik produktu IBSS Biomed S.A.
Podczas współpracy Pani Magda wykazała się terminowością i sumiennością w wykonywaniu zleceń. Wnosiła bardzo dużo świeżości i pomysłowości w pisane przez siebie prace.

Maciej Wilczek

Zastępca redaktora naczelnego Gazety Wrocławskiej
Magda Wieteska podczas pracy w gazecie wykazała się kreatywnością, umiejętnością podejmowania decyzji oraz dobrym warsztatem dziennikarskim. Wykazała się solidnością, wytrwałością i pracowitością.

Marcin Waszak

Właściciel thesis.pl, współwłaściciel Agencji Marketingowej Interprima
Pani Magda pisze teksty co przekłada się bezpośrednio na zadowolenie naszych klientów. Zamówione teksty spływają do nas terminowo i są w pełni zgodne z wytycznymi naszej agencji. Świetnie odnajduje się w każdej tematyce.